Інструкції щодо програми verizon Innovative Learning Lab

verizon Innovative Learning Lab Program Instructions

verizon-lgoo

Програма інноваційної навчальної лабораторії Verizon

verizon-Innovative-Learning-Lab-Program-product

закінченоview

Цей урок має тривати 1 урок або приблизно 50 хвилин.
На цьому уроці учні поділяться своїми проектами з однолітками, нададуть/отримають відгуки про проекти один одного, експортуватимуть і надішлють свої проекти, а також відповідатимуть на ряд запитань для роздумів.
Примітка: уроки для 2A, 2B і 2C майже ідентичні в цьому розділі. Це чудовий шанс для студентів навчити один одного про свій конкретний вибір проекту та користувача.

Цілі уроку
Студенти зможуть:

  • Перевірте їхню програму, запустивши її та показавши іншим учням у класі.
  • Надайте зворотній зв’язок іншим учням, використовуючи твердження «мені подобається» та «мені цікаво».
  • Надішліть їхні проекти, поділіться посиланнями та дайте відповіді на питання для роздумів.

Матеріали
Щоб пройти цей урок, учням знадобиться:

  • Ноутбук або планшет
  • Їх програма MakeCode з уроку 3
  • Олівець
  • Наліпки
  • Micro:bit

Стандарти 

  • Загальні основні державні стандарти (CCSS) – ELA Anchors: SL.3
  • Загальні основні державні стандарти (CCSS) – Математична практика: 1
  • Наукові стандарти наступного покоління (NGSS) – Наукові та інженерні практики: 8
  • Міжнародне товариство технологій в освіті (ISTE): 6
  • Національні стандарти змісту підприємницької освіти (NCEE): 2

Ключова лексика

  • Зворотній зв'язок: Процес обміну проектом з іншими, запис їхніх думок і вдосконалення дизайну. Зворотний зв’язок можна надати за допомогою висловлювань «Мені подобається» та «Мені цікаво».

Перш ніж почати

  • Мета цього розділу — дозволити студентам поділитися своїми проектами один з одним і дізнатися про всіх трьох користувачів. Діяльність у цьому розділі — це «прогулянка галереєю», але замість цього ви можете запропонувати студентам представити свої проекти перед класом.
  • Зберіть необхідні матеріали (або переконайтеся, що віддалені студенти мають доступ до необхідних матеріалів)
  • Review презентацію, рубрику та/або модулі уроку «Урок 4: Перевірте та надішліть».

Хід уроку

Розминка (5 хв.)

  • Ласкаво просимо учнів до класу. Використовуйте включені презентації або направляйте студентів до самостійного модуля SCORM, якщо ви вирішили опублікувати його у своїй системі керування навчанням.
  • На цьому уроці студенти поділяться своїми проектами з однолітками, нададуть/отримають відгуки, експортуватимуть і надішлють свої посилання для спільного використання, а також відповідатимуть на серію запитань для роздумів.
  • Питання для розминки ідентичне для всіх трьох проектів. Мета розминки — показати учням важливість надання конструктивного, а не образливого зворотного зв’язку. Дайте студентам час самостійно відповісти на запитання, а потім обговоріть його в класі.verizon-Innovative-Learning-Lab-Program-рис. 1
  • Після повторногоviewпитання розминки, повview цілі та матеріали уроку як класу.

Відео: «Тест» з дизайн-мислення

  • Студенти переглянуть відео, щоб дізнатися більше про тестування своїх проектів та отримання/надання відгуків. Ви можете переглянути це відео всім класом або дозволити учням дивитися відео самостійно чи парами: https://vimeo.com/194419129
  • Основний висновок із цього відео полягає в тому, щоб студенти могли визначити своє поточне місце в процесі дизайн-мислення та подумати про те, як ефективно тестувати свої проекти та отримувати відгуки.

Як залишити відгук (5 хв.)

  • Ефективний спосіб дати переконливий зворотний зв’язок, не завдаючи шкоди, — це використовувати твердження «Мені подобається» та «Мені цікаво». Review ці типи висловлювань як клас і попрактикуйтеся в деяких прикладахampлес! Студенти використовуватимуть ці твердження, щоб дати один одному відгук:
    • «Мені подобається...» що вам подобається в прототипі? Виберіть 1-2 конкретні речі, які вам справді подобаються!
    • «Цікаво…» які у вас запитання щодо прототипу? Замість того, щоб давати пропозиції («Я думаю, це має бути червоний»), спробуйте поставити відкриті запитання («Мені цікаво, які ще кольори це можуть бути?»)

Діяльність: обміняйтеся відгуками з п’ятьма студентами (15 хвилин)

  • У цій діяльності студенти поділяться своїми прототипами один з одним! Коли учень ділиться своїм прототипом, інші учні пишуть на нотатках вислови «мені подобається» та «мені цікаво». Є два способи полегшити цю діяльність, залежно від того, перебуваєте ви віддалено чи особисто:

Дистанційне навчання:

  • Якщо ви завершуєте цей курс дистанційно, студенти можуть використовувати онлайн-дошку обговорень, щоб опублікувати свої коментарі до 5 інших студентських проектів. Їхні коментарі мають містити твердження «Мені подобається…» та «Мені цікаво…».

Особисто:

  • Влаштуйте для цієї діяльності «прогулянку галереєю». Студенти відображатимуть свої проекти на своїх столах і чергуватимуть проекти інших студентів, щоб залишити відгук. Дайте студентам близько двох хвилин на проект. Ось інструкції для учнів:
    • Покажіть свої прототипи на комп’ютері на столі.
    • Поверніться до прототипів іншого учня.
    • Витратьте дві хвилини на їхні прототипи. Залиште наліпку з написами «мені подобається» і «мені цікаво».
    • Перейдіть до проекту іншого студента та повторіть!
  • Спробуйте відвідати принаймні п'ять проектів інших студентів і залишити їм наліпки з відгуками. Поверніться до свого прототипу та прочитайте відгуки, які залишили вам інші студенти

Надішліть свій проект (15-20 хв.)
Тепер учні подадуть свої проекти. Ось контрольний список, якого вони повинні дотримуватися:

  • Скріншот їх блокового коду
    • Зробіть скріншот свого коду блокування. Ви також повинні сфотографувати свій псевдокод і зробити ескіз і екранний запис вашої програми.
  • Дайте відповіді на такі питання для роздумів:
    • Як ваш прототип задовольняє потреби вашого кінцевого користувача?
    • Як ваш прототип вирішив проблему сталого розвитку?
    • Що було найскладнішим у цьому проекті? Як ви подолали цю складність?
    • Виходячи з відгуків, які ви отримали від інших студентів: що б ви змінили у своєму прототипі?
    • Які ще проблеми можна вирішити за допомогою програмування?
    • Вставте зображення files для знімка екрана, ескізу, псевдокоду та відео file для роботи вашої програми.
  • Ще раз перевірте рубрику проекту

Підведення підсумків, результати та оцінювання (5 хв.)

  • Підсумок: Якщо дозволяє час, дозвольте студентам повторитиview їхні відгуки та вносити остаточні зміни до своїх проектів! Крім того, подумайте про проект як про клас і поділіться прикладами проектів.
  • Результат: Учні подадуть свій прототип разом із відповідями на запитання для рефлексії.
  • Оцінка: Для цього уроку немає тестів чи оцінок. Студентські проекти будуть оцінюватися за рубрикою проекту або рубрикою, створеною вчителем.

Диференціація

  • Додаткова підтримка №1: Деякі учні можуть соромитися ділитися своїми проектами з іншими для отримання зворотного зв’язку. Ви можете об’єднати студентів у пари й дозволити їм таким чином обмінюватися відгуками.
  • Додаткова підтримка №2: Студенти могли анонімно публікувати свої посилання для спільного доступу та отримувати відгуки, не додаючи своє ім’я до свого проекту.
  • Розширення: Амбітним студентам запропонуйте створити прототип для одного з проектів, який вони не обрали.

Додаткові ресурси

  • Відгуки FHIL і тестове відео

Документи / Ресурси

PDF thumbnailІнноваційна програма Learning Lab
Instructions · Innovative Learning Lab Program, Learning Lab Program, Lab Program, Program
PDF thumbnailІнноваційна програма Learning Lab
User Guide · Innovative Learning Lab Program, Innovative, Learning Lab Program, Lab Program, Program
PDF thumbnailІнноваційна програма Learning Lab
User Guide · Innovative Learning Lab Program, Innovative, Learning Lab Program, Lab Program
PDF thumbnailІнноваційна програма Learning Lab
User Manual · Innovative Learning Lab Program, Innovative, Learning Lab Program, Lab Program

Список літератури

Задайте питання

Use this section to ask about setup, compatibility, troubleshooting, or anything missing from this manual.

Задайте питання

Ask about setup, compatibility, troubleshooting, or anything missing from this manual. Name and email are optional.