
Програма інноваційної навчальної лабораторії Verizon
Smart Solutions
Керівництво для ведучого уроку:
Мікро: біт Проект: Прототип
закінченоview
Цей урок має займати 2-3 уроки, або приблизно 100-150 хвилин. На цьому уроці учні використовуватимуть Micro: bits і Make Code, щоб створити прототип свого носимого пристрою.
Примітка: Протягом цього уроку всі студенти працюватимуть над своїми прототипами, незалежно від вибору проекту.
Цілі уроку
Студенти зможуть:
- Напишіть програму створення коду для свого прототипу Micro: bit.
- Створіть прототип, використовуючи матеріали, зазначені у вашому бюджеті.
Матеріали
Щоб пройти цей урок, учням знадобиться:
- Ноутбук або планшет
- Доступ до Зробіть код
- Доступ до вашого бюджету та остаточного ескізу з уроку 3
- 1 BBC Micro: біт
- 1 кабель micro-USB
- Матеріали для прототипування (їх доведеться «купити» за свій бюджет)
Стандарти
- Загальні основні державні стандарти (CCSS) – ELA Anchors: Л.6
- Загальні основні державні стандарти (CCSS) – Математична практика: 2
- Наукові стандарти нового покоління (NGSS) – Науково-технічні практики: 1, 6
- Міжнародне товариство технологій в освіті (ISTE): 1, 3, 4
- Національні стандарти змісту для освіти підприємництва (NCEE): 1, 5
Ключовий словниковий запас.
- Прототип: прості, швидко виготовлені моделі, які використовуються для перевірки ідеї
Перш ніж почати
- Усі учні виконуватимуть схожі завдання на цьому уроці, але їхні прототипи відрізнятимуться залежно від користувача. Ознайомтеся з усіма трьома проектами!
- Review презентації, рубрики та/або модулі уроків «Урок 4: Прототип». Зверніть увагу, що презентація та модуль однакові для всіх трьох проектів.
- Переконайтеся, що студенти мають доступ до своїх ескізів і бюджетів з попереднього уроку.
- Порада для фасилітації: створіть у своєму класі «магазин» з усіма матеріалами для створення прототипів. Студенти повинні надати свої заповнені бюджети, щоб придбати товари в магазині! Це навчає плануванню, бюджету та управлінню матеріалами. Це також спонукає студентів завершити свій план, перш ніж почати будівництво.
Хід уроку
Привітання та знайомство (2 хв.)
Ласкаво просимо учнів до класу. Використовуйте включені презентації або направляйте студентів до самостійного модуля SCORM, якщо ви вирішили опублікувати його у своїй системі керування навчанням.
На цьому уроці студенти створюватимуть функціональні прототипи своїх Micro: bits переносних пристроїв за допомогою Make Code. Ймовірно, для цього знадобиться кілька навчальних годин!
Розминка, проекти A, B і C (по 2 хв.)
Питання для розминки ідентичне для всіх трьох проектів. Дайте студентам час самостійно відповісти на запитання, а потім обговоріть його в класі.
Розминка: Зображення нижче є прикладомampфайл прототипу micro: bit. У цьому випадку студент розробив годинник із клейкої стрічки. Ось як вони описують годинник: «При натисканні кнопки «А» з’являється поточний час». Прототип дуже хороший, але йому чогось не вистачає...

Після повторногоviewпитання розминки, повview цілі та матеріали уроку як класу.
Review Ваші вимоги до проекту (5 хвилин)
У цьому розділі учні швидко повторятьview їхні вимоги до проекту. На основі свого вибору проекту студенти створюватимуть один із дев’яти різних можливих елементів. Незалежно від вибору проекту, кожен учень повинен буде: вибрати користувача та створити карту емпатії та формулювання проблеми.
- Обдумайте ідеї для свого продукту та складіть бюджет для свого прототипу.
- Використовуйте мікро: біти, щоб створити прототип (приблизну модель) свого носимого пристрою. Ваш прототип Micro: bit має містити щонайменше два входи та один вихід.
- Створіть логотип і рекламу для свого продукту, щоб представити іншим учням.
- Додайте фотографію або відео вашого проекту з відповідними запитаннями для роздумів і посиланням на Make Code вашого проекту. Це також може бути гарний час, щоб роздрукувати та повторноview рубрику зі своїми учнями. Не соромтеся вносити будь-які зміни в цю рубрику на свій розсуд.
Програмування: напишіть свій код Make! (50-100 хвилин)
Студенти проведуть цей розділ, пишучи програму для свого Micro: bit у Make Code. Для них важливо, щоб їхній код працював правильно, перш ніж додавати будь-які функції фізичного прототипування!
Review наступні кроки та ресурси зі студентами:
Першим кроком у вашому прототипі Micro: bit є програмування вашого Make Code. Перейти до Зробіть код Домашня сторінка і натисніть «Новий проект»
- Запрограмуйте свій Micro: bit, щоб вирішити проблему користувача
- Не забувайте використовувати принаймні два входи та один вихід.
- Завантажте свій код на свій Micro: bit і протестуйте його! Не хвилюйтеся, якщо не вийде з першої спроби.
- Коли ви закінчите, не забудьте натиснути «поділитися» та зберегти посилання на ваш код створення в безпечному місці. Ви передасте це в кінці проекту. Не знаєте з чого почати? Подивіться на колишньогоampнижче для допомоги!
a Кнопки: кнопки є дуже простим і легким для кодування введенням. Дізнайтеся, як їх програмувати, тут.
b Датчик тремтіння: Датчик тремтіння або акселерометр чудово підходить для виявлення вібрацій, зіткнень і кроків. Подивіться, як запрограмувати лічильник кроків тут!
c Піни: Піни є чудовим введенням. Ви можете доторкнутися до самих контактів або підключити їх до провідника, як алюмінієва фольга, щоб виявити дотик людини! Дізнайтеся більше тут.
d Датчик світла: потрібно визначити яскравість і сонячне світло? Датчик освітленості - ваш вхід! Дізнайтеся, як запрограмувати нічник, що активується в темряві, тут.
e Датчик температури: Вам потрібно сповістити когось, якщо занадто жарко, занадто холодно чи просто так? Тоді датчик температури є чудовим входом. Ось підручник про програмування термометра.
f Компас: Вам потрібно визначити напрямок чи виявити зміну напрямку? Компас — це ввід, який може виконувати обидві ці дії Дізнайтеся, як запрограмувати простий компас тут.
g Світлодіоди: світлодіоди є вашим основним виходом. Ви можете показати зображення, цифри та інформацію! Review як запрограмувати світлодіоди тут.
h Звук: звук є чудовим виходом для Micro: bit. Вам доведеться підключити Micro: bit до навушників або динаміка. Дізнайтеся, як надіслати звук тут.
i Радіо: Радіо працює як вхід і вихід. Для використання цієї функції вам знадобиться два біти Micro:. Дізнайтеся, як надсилати та отримувати секретні повідомлення за допомогою радіо тут.
Створіть свій прототип! (50-100 хв)
Тепер студенти використовуватимуть свої прототипні матеріали, щоб створювати свої переносні пристрої. Поясніть студентам наступний процес:
- Придбайте свої матеріали:
a. Використовуйте свій бюджет для придбання матеріалів для прототипування. Пам’ятайте: у вас є лише 100 монет Vil, які можна витратити, тому купуйте з розумом!
b. Якщо ви використовуєте шпильки або звукові входи, вам може знадобитися придбати кліпси типу «крокодил». - Створіть свій прототип:
a. Відміряйте, виріжте та склейте! Використовуйте матеріали для створення прототипів, щоб перетворити свій Micro: bit на пристрій для носіння.
Ось кілька корисних посібників, які допоможуть вам отримати ідеї:
i. Як зробити гаманець із клейкої стрічки за допомогою Micro: bit
ii. Зробіть годинник за допомогою Micro: bit
iii. Як зробити «розумний браслет»
iv. Зробіть намисто з іменем - Перевірити та змінити: Випробуйте свій прототип. Ви можете це носити? Чи працює код так, як ви хочете? Витратьте деякий час на «налаштування» свого дизайну, щоб отримати його як слід.
Підведення підсумків, результати та оцінювання (5 хв.)
- Підсумок: Якщо дозволяє час, повторноview рубрику як клас і дозволяють студентам ще раз перевірити, чи їхні прототипи відповідають вимогам.
- Результат: Для цього уроку немає результатів. Студенти подадуть свої проекти на наступному уроці разом із запитаннями для рефлексії.
- Оцінка: Для цього уроку немає тестів чи оцінок. Однак, якщо дозволяє час, заохочення учнів до роздумів над уроком може збільшити глибину знань. Кілька можливих питань для рефлексії: що було найважчим у цьому уроці? чому Чи допомогло це зробити ескіз і бюджет перед створенням вашого прототипу Micro: bits? Поясніть.
Диференціація
- Додаткова підтримка №1: Якщо студенти працюють над тим самим проектом, дозвольте їм поділитися своїми списками функцій і порівняти їх перед початком процесу створення прототипу.
- Додаткова підтримка №2: Об’єднайте студентів із сильними навичками роботи з комп’ютером зі студентами, які потребують додаткової підтримки. Заохочуйте сильного учня направляти та навчати, а не робити.
- Розширення: Чи можуть студенти створити другу версію свого одягу? Можливо, версія «делюкс», яка має навіть більше наворотів, ніж перша версія!

Документи / Ресурси
![]() |
Прототип проекту ASU Micro bit [pdfПосібник користувача Прототип проекту мікробіт, мікробіт, прототип проекту, прототип |
